наші

новини

news photo

26/02/2024 «Новини»

Зміна вартості послуг

news photo

08/11/2019 «Акції»

Знижка 10%!

news photo

08/11/2019 «Акції»

Знижка 5%!

МРТ дистального відділу кисті

МРТ – високоінформативне неінвазивне дослідження. З його допомогою можна виявити патологічні процеси у зв’язках, м’язевих, кісткових та хрящових тканинах на ранній стадії. МРТ проводиться для точної діагностики у випадку травми для оцінки стану всіх анатомічних структур. Це дає можливість виявити всі наявні ураження, в тому числі – невеликі, своєчасно почати лікування та запобігти розвитку ускладнень. Дослідження також дає максимум інформації необхідної для планування хірургічного втручання.

Можливості МРТ

Дослідження виявляє практично будь-які патологічні зміни. За його результатами діагностується цілий ряд захворювань, виявляється точна локалізація та масштаби травматичного ураження. При таких захворюваннях як флегмона, остеомієліт, артрит, повторне дослідження (через певний проміжок часу) дозволяє оцінити ступінь прогресування патологічного процесу та/або ефективність лікування. Основна перевага методу – висока деталізація уражених ділянок. МРТ дає можливість виявити запалення, ступінь ураження м’язів та сухожиль, рубцеві та структурні зміни, новоутворення. компресію нервів.

Показання до дослідження:

  • розрив або розтягнення м’язів та сухожиль;
  • защемлення нерва;
  • травми (вивих, перелом);
  • підозра на кістковий абсцес;
  • поява набряку в ділянці китиці;

Патологічні процеси в дистальному відділі китиці супроводжуються такими симптомами як больові відчуття, оніміння, зниження або втрата рухомості, набряк, тремор кінцівок, підвищення температури та інше.

Тривалість процедури:

  • без контраста — до 30 хвилин.
  • з контрастом — до 45 хвилин.

Томашевський Роман Олександрович

лікар - рентгенолог МРТ

Philips Multiva 1.5 T

про апарат